Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie 28 marca godz. 10:00

16-03-2015

Szanowni Rodzice,

pragniemy zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu "Przystanek Rodzic", które odbędzie się 28 marca (sobota). Tym razem rozmawiać będziemy o metodzie Growth trought Play System, czyli rozwoju poprzez zabawę. Szczegóły na plakacie w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty dla Rodziców "Pomoce dydaktyczne na co dzień" - kolejne spotkanie 18 marca

04-03-2015

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tworzeniu pomocy do nauki i zabawy w domu.

Wynik postępowania dotyczącego zapytania ofertowego nr 1/2015/PP

02-03-2015

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/2015/PP na przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu "Przystanek Przedszkolak" wpłynęło 13 ofert.

Warsztaty dla Rodziców "Postawa ciała" - sobota 21 marca godz. 10:00

02-03-2015

Zapraszamy na spotkania warsztatowe, stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego, jak wygląda prawidłowa postawa ciała, co wpływa na kontrolę postawy, oraz skąd się biorą jej nieprawidłowości.

Warsztaty dla Rodziców "Kilka słów o AAC" - pierwsze spotkanie już 10 marca!

01-03-2015

Zapraszamy na spotkania warsztatowe stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat alternatywnych i wspomagających form komunikacji (AAC).

Przystankowy Karnawał 2015

12-02-2015

Ostatni wtorek był magicznym dniem w przedszkolu - na korytarzu od rana przechadzały się postacie z bajek, do których przyłączały się także nasze Przedszkolaki. Uśmiechom i zabawom nie było końca.

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu zewnętrznego w projekcie „Przystanek Przedszkolak”

11-02-2015

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu pn. „Przystanek Przedszkolak” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy zainteresowanych Wykonawców do złożenia oferty na przeprowadzenie audytu zewnętrznego ww. projektu. Oferty należy składać w odpowiedzi na zapytanie ofertowe, które jest dostępne w załączeniu.

Termin składania ofert mija 25 lutego 2015r. o godz. 12.00.

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu – Paulina Zdzieszek

(paulina.zdzieszek@mcwr.pl).

Dzień Przedszkolaka dla Babci i Dziadka w Przystanku Przedszkolak

26-01-2015

W ubiegły piątek gościliśmy w naszym przedszkolu specjalnych gości - Babcie i Dziadków naszych Przedszkolaków. Od rana trwały przygotowania i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przybycie pierwszych gości.

Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie już w sobotę 24 stycznia

08-01-2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Przystanku Rodzic. Naszym gościem będzie lek. med. Zofia Szepczyńska specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, która na co dzień pracuje w Poradni dla Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwoju Effatha oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i na Oddziale i Poradni Psychiatrii Dziecięcej WSSD im. Św. Ludwika w Krakowie.

Warsztaty "Pomoce do nauki i zabawy w domu" w ramach Przystanku Rodzic - ruszają już 14 stycznia!

07-01-2015

Od Nowego Roku zapraszamy na spotkania warsztatowe stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tworzeniu pomocy do nauki i zabawy w domu.

Czas na staż cz. 4! - spotkanie informacyjne

29-12-2014

Wszystkie osoby zainteresowane odbybciem stażu w naszej placówce zapraszamy 27 stycznia 2015 o godz. 17:00 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w siedzibie Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła przy ulicy Prądnickiej 10. Serdecznie zapraszamy!

Wizyta św. Mikołaja

05-12-2014

Jak co roku okazało się, że nasze Przedszkolaki były bardzo grzeczne, dlatego św. Mikołaj odwiedził nasze przedszkole i wręczył każdemu prezent. W jaki sposób do nas przyjechał i czy wszedł przez komin - tego nie wie nikt. Ale każdy był niezwykle przejęty jego wizytą.

Andrzejki 2014

28-11-2014

W ostatni piątek listopada świętowaliśmy razem z naszymi Przedszkolakami Andrzejki. W tym dniu całe przedszkole zamieniło się w zaczarowane miejsce, gdzie na każdym rogu czekały na wszystkich niespodzianki. Śmiechom i zabawom nie było końca.

Biuletyn 'Przystanek Przedszkolak'

27-11-2014

Zapraszamy wszystkie krakowskie instytucje i organizacje związane z autyzmem do zamieszczenia informacji o sobie w naszym biuletynie, który wkrótce się ukaże. Szczegóły pod adresem mailowym: karolina.sobierska@przystanek-przedszkolak.pl. Czekamy na zgłoszenia!

katarzyna.szczerbik@przystanek-przedszkolak.pl

karolina.sobierska@przystanek-przedszkolak.pl