Andrzejki 2013

29-11-2013

W piątek w naszym przedszkolu świętowaliśmy Andrzejki – było wiele zabaw, gier i specjalnych gości, którzy odwiedzili w tym dniu nasze Przedszkolaki.

Pierwszym gościem była nasza dobra znajoma Coola – pies terapeuta, która w błyszczącej andrzejkowej smyczy bawiła się z naszymi przedszkolakami. Było wspólne wyczarowywanie przedmiotów spod magicznej chusty i śpiewanie piosenek.

Drugim gościem był pan mim, którego wizyta zrobiła prawdziwą furorę. Wspólnie z przedszkolakami dmuchał magiczne balony, które zamieniały się na zamówienie w przeróżne przedmioty. Podczas krótkiego przedstawienia bez słów, chłopcy musieli wykazać się dobrą koncentracją i skupieniem – niektórzy patrzyli się na pana mima z zachwytem i podziwem. Prawdziwym hitem okazało się wiadro z bańkami – każdy z chłopców chciał zrobić jak największą bańkę.

Podczas całego dnia na nasze Przedszkolaki czekała specjalna sala zabaw z muzyką, wypełniona balonami, miękkimi materacami i chustą Klanzy, gdzie każdy mógł spędzić miło czas. Następna taka zabawa już za rok!