Andrzejki 2014

28-11-2014

W ostatni piątek listopada świętowaliśmy razem z naszymi Przedszkolakami Andrzejki. W tym dniu całe przedszkole zamieniło się w zaczarowane miejsce, gdzie na każdym rogu czekały na wszystkich niespodzianki. Śmiechom i zabawom nie było końca.

W sali "Magiczne, kolorowe klucze" każdy mógł przejść po sensorycznej ścieżce pełnej niespodzianek, a na koniec wywróżyć z wosku swoją przyszłość.

W sali "Psie czary" spotykaliśmy naszych starych przyjaciół -Coolę i Bruna, którzy w magiczny sposób pojawiali się i znikali za sprawą pani Laury.

Sala "Akademia odkrywców" pełna była dymu i wybuchających substacji, dzięki czemy każdy mógł się poczuć jak prawdziwy naukowiec.

W sali "Zaczarowana muzyka" piękna wróżka, która bardzo przypominała naszą znajomą panią Irinę, czarowała nas niezwykłą muzyką i instrumentami.

Po dniu, który obfitował w tyle atrakcji, wszystkie Przedszkolaki wróciły do domów z uśmiechami na twarzy.