Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Bal Karnawałowy

15-02-2021

Karnawał to czas szczególnie lubiany przez dzieci. Skoczne tańce, wesoła muzyka i kolorowe stroje - w takiej atmosferze bawiły się Przedszkolaki 11 lutego podczas balu karnawałowego. W tym dniu sale zostały przystrojone w balony, kolorowe serpentyny i błyszczące konfetti, a wszystko to przygotowane zostało bo odwiedziny zjawiskowych postaci. Można było spotkać księżniczki, zwierzątka, kowbojów i innych super bohaterów.

Bal rozpoczął się od zabawy tanecznej, którą poprowadził znany dzieciom wodzirej. Wszystkie Przedszkolaki brały aktywny udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję grach i zabawach tanecznych. Po balu nastąpiła sesja zdjęciowa na ściance, przygotowanej przez nauczycieli. Każde dziecko mogło z dumą zaprezentować swoje przebranie.

Pomimo aktywnego dnia, uśmiech nie znikał z twarzy Przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

Szczególne podziekowanią należą się rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z balu karnawałowego, które dostępne są po zalogowaniu.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »