27-01-2014

24 stycznia w naszym przedszkolu pojawili się szczególni goście – Babcie i Dziadkowie naszych Przedszkolaków, którym w tym dniu przygotowaliśmy moc atrakcji z okazji ich święta.

Na początku każda z grup zaprezentowała pół godzinny występ złożony z tańców ćwiczonych od kilku tygodni na zajęciach z rytmiki z naszą panią Beatą.  Mimo, że trema była duża (zarówno wśród dzieci, jak i terapeutów), to wszystko na szczęście się udało, a Dziadkowie i Babcie byli zachwyceni swoimi wnukami i każda piosenka kończyła się gromkimi brawami.

Po występach tanecznych zaprosiliśmy naszych gości do jednej z sal, która ten dzień przeobraziła się w prawdziwą pracownię artystyczną. Nasze Przedszkolaki ubrane w zawodowe fartuchy lepiły z gliny przeróżne arcydzieła, a Babcie i Dziadkowie dzielnie im pomagali.

Na zakończenie chłopcy z każdej grupy wręczyli ukochanym Dziadkom laurki i podziękowali każdy w swój sposób za wizytę i wspólnie spędzony czas. My również bardzo dziękujemy!