Dzień Babci i Dziadka w Przystanku Przedszkolak

31-01-2017

W ubiegłym tygodniu do naszego przedszkola zawitali babcie i dziadkowie naszych kochanych przedszkolaków, aby obchodzić swoje święto. W dzień uroczystości do przedszkola przybyło ich bardzo wielu. Od kilku wnucząt przybyli też pradziadkowie.

Babcia i dziadek

Na tę okazję przedszkolaki wraz w wychowawcami przygotowali dwie atrakcje. Pierwszą było odtańczenie przed gośćmi krótkiego układu tanecznego, do którego nasi wychowankowie przygotowywali się już od początku stycznia, natomiast po niej pokazany został dziadkom krótki film w którym dzieci śpiewały i pokazywały do słów odpowiednie gesty.

Następnie babcie i dziadkowie wraz z wychowawcami udali się do sal swoich wnucząt ,gdzie każda grupa przygotowała coś innego. Niektórzy wspólnie ozdabiali ramki, inni mieli okazję przekonać się jak wygląda powszedni dzień przedszkolaków poprzez oglądanie zdjęć i filmów z zajęć i wycieczek, a jeszcze inni przygotowali przedstawienie.

Zobaczenie swoich wnuków i wnuczek w przedszkolnych rolach przyniosło wiele uśmiechów, radości i wzruszeń jak również dumy z bycia babcią i dziadkiem. Mamy nadzieję, że te uczucia potowarzyszą Państwu przez cały rok i zobaczymy się za rok.