Dzień Przedszkolaka dla Babci i Dziadka w Przystanku Przedszkolak

26-01-2015

W ubiegły piątek gościliśmy w naszym przedszkolu specjalnych gości - Babcie i Dziadków naszych Przedszkolaków. Od rana trwały przygotowania i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przybycie pierwszych gości.

Pierwsi goście pojawili się w Starszach Czerwonych, później w Starszakach Zielonych, Maluchach Żółtych i Pomarańczowych. Najliczniejszą reprezentację miały Starszaki Niebieskie, u których zajęcia kończyły cały dzień. Babcie i Dziadkowie osobiście mogli przekonać się, co robią ich pociechy podczas przedszkolnego dnia, a także sami poczuć się jak dzieci i wziąć udział w różnych aktywnościach. Wszyscy razem tańczyliśmy do przedszkolnych piosenek, karmiliśmy Coolę i wyprowadzaliśmy na spacer, poznawaliśmy zimowe słowa takie jak "bałwan", "śnieg", "sanki", "czapka i rękawiczki", wylepialiśmy obrazki z plasteliny.

Tego dnia nie było ważne kto ile ma lat, wszyscy czuliśmy się jak dzieci i świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy naszym kochanym Babciom i Dziadkom za odwiedziny i do zobaczenia za rok!