Dzień Rodziny 2015

16-06-2015

W tym roku podobnie jak w poprzednim połączyliśmy Dzień Mamy, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca i zaprosiliśmy całe Rodziny naszych Przedszkolaków do świętowania. Atrakcjom i zabawom nie było końca.

Wszystkie Przedszkolaki razem ze swoimi Rodzinami w kilku podgrupach wzięli udział w ulubionych zajęciach - były tańce z panem Jankiem, na któych wspólnie zatańczyliśmy ćwiczone przez cały rok układy taneczne: rock & roll, polka, taniec meksykański; z panią Iriną wszyscy razem zagraliśmy  na instrumentach i poznaliśmy świat zaczarowanych nutek; na sali gimnastycznej z panem Markiem i z panią Basią Przedszkolaki w parach z Rodzicami wzięli udział w różnego rodzaju wyścigach. Największą atrakcją okazał się jednak wielki dmuchany zamek, do którego ustawiały się długie kolejki, każdy chciał zjechać z ogromej zjeżdżalni.

Na zakończenie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i zapraszamy za rok!