Kolorowy tydzień w Przedszkolu

24-07-2017

Minął kolejny tydzień atrakcji w naszym przedszkolu. W poniedziałek dalej bawiliśmy się w małych artystów. Tym razem każda z grup tworzyła tęczę. Praca była konkursowa, więc każdy z dużym zaangażowaniem wycinał, malował i rysował. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu!

W kolejnym dniu każdy przedszkolak był ubrany na zielono, ozdabialiśmy zielone balony, a także byliśmy na zielonej trawce na pikniku. Nie mogło na nim zabraknąć zielonych przekąsek, przyniesionych przez naszych rodziców.

W środę odpoczywaliśmy podczas wspólnego oglądania bajek, zbieraliśmy siły na kolejne dni.

Czwartek był super dniem! Pojechaliśmy do kulkolandu, gdzie szaleliśmy m. in na trampolinach, w kulkach, a także na zjeżdżalniach. Wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi.

Na koniec tygodnia mieliśmy warsztaty kulinarne, podczas których przyrządzaliśmy kolorowe kanapki.