Konkurs Wielkanocny

25-03-2020

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Wielkanocna pisanka”.  Konkurs adresowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak’’ w Krakowie wraz z rodzinami. Zadaniem uczestników jest wykonanie pisanki przy pomocy dowolnych materiałów plastycznych. Pisanka może być wykonana z jajka w dowolnej formie (np. wydmuszka, plastikowe lub styropianowe). W konkursie może wziąć udział większa liczba pisanek jednego uczestnika, których zdjęcia umieszczone w dokumencie World należy przysłać na adres mailowy biuro@przystanek-przedszkolak.pl z dopiskiem w temacie - konkurs „Wielkanocna pisanka” - oraz imieniem dziecka i nazwą grupy do której uczęszcza.

Na zdjęcia czekamy od 26.03 do 06.04.2020r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola oraz facebooku.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla laureatów.

Powodzenia!