Maluchy z wizytą w Kinderplanacie

19-05-2015

Dzisiaj Maluchy Pomarańczowe, Żółte i Srebrne razem ze swoimi nauczycielami odwiedziły krakowską Kinderplanetę. Zabawie i atrakcjom nie było końca.

Wyprawa rozpoczęła się małymi trudnościami - okazało się, że tramwaj nr 18, którymi mieliśmy jechać do Kinderplanety zmienił trasę z powodu wypadku na ulicy Długiej i musieliśmy maszerować na inny przystanek. Wszystkie Przedszkolaki dzielnie dały radę. Na szczęście po kilku minutach nadjechał nasz upragniony tramwaj, który zawiózł nas pod samą Kinderplanetę.

W środku zabawie i atrakcjom nie było końca. Niektórzy spędzali czas w basenie z kulkami, inni pokonywali przeszkody w małpim gaju i zjeżdzali na zjeżdżalniach. Ogromną atrakcją okazał się domek zabaw i jeżdżący jelonek, do którego ustawiały się długie kolejki. Terapeuci próbowali swoich sił w grze w cymbergaja.

Po tylu atrakcjach, niektórzy zmęczeni zasnęli już w drodze powrotej, niektórzy dopiero w przedszkolu po obiedzie. Dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń.