Mikołajki w Przystanku

14-12-2016

W ubiegÅ‚ym tygodniu naszych przedszkolaków odwiedziÅ‚ MikoÅ‚aj niosÄ…cy na swoich plecach olbrzymi worek z prezentami wraz ze swoim sympatycznym pomocnikiem. Po przywitaniu i zrobieniu pamiÄ…tkowego zdjÄ™cia oraz zapewnieniach, że przez rok każdy przedszkolak zachowywaÅ‚ siÄ™ grzecznie, każdy z wychowanków otrzymaÅ‚ piÄ™knie zapakowany prezent. Kiedy wszyscy mieli prezent przed sobÄ… nastÄ…piÅ‚ najprzyjemniejszy moment- czyli rozpakowanie. Potem nastÄ…piÅ‚ szaÅ‚ wspaniaÅ‚ej i radosnej zabawy. W salach zajÄ™ciowych rozbrzmiaÅ‚y radosne okrzyki wspólnej zabawy do której dzieci zaprosiÅ‚y również dorosÅ‚ych. MikoÅ‚aj zostawiÅ‚ nasze przedszkolaki z zapewnieniem, że wróci wraz z prezentami za rok.

AkceptujÄ™, zamknij komunikat »