Pamiętniki z wakacji

27-07-2018

W minionym tygodniu nasze przedszkole zmieniło się nie do poznania! W poniedziałek w jednej z sal pojawił się nadmorski kurort!  Budowaliśmy zamki z piasku, łowiliśmy ryby i szukaliśmy muszelek. Słuchaliśmy szumu morza i mogliśmy na własnej skórze poczuć morską bryzę. Kolejny dzień spędziliśmy w lesie. Pod naszymi stopami szeleściły liście, turlały się szyszki, a my relaksowaliśmy się przy odgłosach lasu. Udało się podglądnąć rodzinę niedźwiedzi i jeleni, a zaprzyjaźniona wiewiórka pokazała nam jak wspinać się po drzewach. Dzień w górach obfitował w trudne pakowanie plecaków i tory przeszkód, które z czasem doprowadziły nas do bacówki, w której po teście jodłowania otrzymaliśmy pyszne oscypki. Dziś w przedszkolu dzień wakacyjnych pożegnań, ciasta, kwiaty, uściski i pożegnalna dyskoteka. Absolwentom życzymy dalszych sukcesów, a naszym przedszkolakom udanych wakacyjncyh przygód!