Pożegnanie z Wrocławską 75

25-05-2014

Piątek był ostatnim dniem dla naszych Przedszkolaków na ulicy Wrocławskiej 75. Od wtorku Przedszkolaki będą mieć już zajęcia w naszej nowej siedzibie przy ulicy Prądnickiej 10. Dla wielu będzie to zapewne duże przeżycie.

Piątkowe popołudnie spędziliśmy na pakowaniu i przewożeniu rzeczy do naszej nowej placówki. Podczas przeprowadzki okazało się, że najbardziej cennym i poszukiwanym materiałem jest taśma klejąca, którą zakleiliśmy kilkadziesiąt pudeł z zabawakmi i pomocami. Później wszystkie pudła, meble i inne sprzęty zostały zapakowane do ogromnego samochodu firmy przeprowadzkowej, który przewiózł je na ulicę Prądnicką.

Poniedziałek pracownicy przedszkola spędzą na przygotowaniu sal terapeutycznyh tak, żeby we wtorek nasze Przedszkolaki mogły rozpocząć w nich zajęcia.