Przedszkolaki z wizytą w krakowskim zoo

24-06-2015

To już coroczna przystankowa tradycja - wspólna czerwcowa wyprawa do zoo. Czwarty rok z rzędu, kiedy tylko robi się ciepło, a wakacje tuż tuż, nasze Przedszkolaki odwiedzają krakowski ogród zoologiczny i poznają różne gatunki zwierząt.

W tym roku największym powodzeniem cieszyły się uchatki - niektóre z Przedszkolaków mogły obserwować te zwierzęta godzinami, patrzeć jak pływają lub odpoczywają. Dużą atrakcją były także żyrafy - niektórzy widzieli je po raz pierwszy na żywo oraz duże koty, a zwłaszcza gepard, którego nazwa jeszcze długo była powtarzana na przedszkolnych korytarzach. Wśród Starszaków Fioletowych hitem okazało się Mini Zoo, gdzie udało się nakarmić małe kózki, pogłaskać osiołka i dotknąć żółwie i świnki morskie.

Wszyscy wócili do Przedszkola pełni wrażeń, o których opowiadali jeszcze długo rodzicom. Pamiątką są wspólne zdjęcia, które można oglądać na przedszkolnej tablicy.