Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie już 15 lutego

09-02-2014

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Naszym gościem będzie pani psycholog mgr Maria Porębska, która jest terapeutą neurorozwoju oraz terapeutą metody Johansena, Warnkego, a także konsultantem metody Tomatis z certyfikatem wydanym przez Tomatis Group w Luxemburgu. Na co dzień pracuje w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie zajmuje się diagnozą uwagi słuchowej oraz planowaniem indywidualnych programów terapeutycznych.

Podczas spotkania zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie diagnozy i terapii uwagi słuchowej.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 lutego 2014 w godzinach 10:00–13:00 w Przystanku Szkoła przy ul. Prądnickiej 10 (budynek Krakowskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego „KZSO”). W czasie spotkania dzieci będą mogły przebywać pod opieką naszego zespołu w Przystanku Przedszkolak przy ul. Wrocławskiej 75 w godzinach 9:30-13:30. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności swojej i dziecka w naszym Sekretariacie lub bezpośrednio u opiekuna grupy.