Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie już w sobotę 24 stycznia

08-01-2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Przystanku Rodzic. Naszym gościem będzie lek. med. Zofia Szepczyńska specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, która na co dzień pracuje w Poradni dla Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwoju Effatha oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i na Oddziale i Poradni Psychiatrii Dziecięcej WSSD im. Św. Ludwika w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 stycznia, w godzinach 10:00 – 13:00 w Przystanku Przedszkolak przy ul. Prądnickiej 10.
Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Przystanek Przedszkolak” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chęć uczestniczenia w spotkaniu prosimy potwierdzić mailowo: przystanek.rodzic@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy!