Przystankowy Karnawał 2015

12-02-2015

Ostatni wtorek był magicznym dniem w przedszkolu - na korytarzu od rana przechadzały się postacie z bajek, do których przyłączały się także nasze Przedszkolaki. Uśmiechom i zabawom nie było końca.

Wszyscy czuli, że czeka nas coś niezwykłego i mieli rację - o 10-tej i 11-tej każda z grup została zabrana na salę gimnastyczną, gdzie rozpoczął się wielki Bal Karnawałowy. Wspólnie tańczyli ze sobą piraci, strażak Kuba, indianie, tygrysek, aniołek, batman, klown, smok, wróżka i inni super bohaterowie, a nad wszystkim czuwali duży Elmo, Żyrafa i Królewna Śnieżka. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w zawodach sportowych, a później pełni emocji rozeszli się do sal, gdzie jeszcze długo przeżywali ten magiczny dzień.