Przywitanie na Prądnickiej 10

27-05-2014

Dzisiaj nasze Przedszkolaki pierwszy raz miały zajęcia w nowej siedzibie na ulicy Prądnickiej. Na wszystkie grupy czekały gotowe i urządzone sale - czerwona, zielona, fioletowa, pomarańczowa i żółta. Dla każdego z Przedszkolaków było to duże przeżycie, ale wszyscy bardzo dzielnie sobie poradzili i zaraz po śniadaniu zaczęły się zajęcia.

Na dywanach pojawiły się znane zabawki, z magnetofonów można było usłyszeć znajome słowa piosenek - niby nic się nie zmieniło, a jednak niektórzy przez większość czasu z ciekawością rozglądali się po salach i "badali" otoczenie. Pod koniec dnia każdy Przedszkolak już wiedział, gdzie jego łazienka i szafka w szatni. Niektórzy nauczyli się już nawet przesuwać drzwi w specjalnej szafie, żeby odnaleźć ukochane pchełki. A od jutra będzie można poznawać kolejne zakamarki w przedszkolu - a niejedno jest zapewne jeszcze do odkrycia.