Średniaki srebrne

11-12-2016

Srebrni to ekipa trzech chłopców i naszej jedynej, niepowtarzalnej dziewczynki.Nasze Średniaki są grupą o szerokich zainteresowaniach. W grupie tej odnajdziemy miłośnikageografii, znawcę flag i hymnów państwowych, jest też konstruktor skomplikowanych budowli z klocków oraz mistrz w segregowaniu kolorowych klocków i patyczków, nasi milusińscy uwielbiają zajęcia ruchowe na sali SI, gdzie mogą do woli wspinać się, skakać, huśtać. Sensoryczne figle mogą kontynuować w swojej sali, gdzie chętnie w czasie wolnym bujają się w ulubionym kocu.

Srebrni z zapałem uczestniczą w zajęciach z AAC, podczas których poznają najbliższe otoczenie, stają się coraz bardziej samodzielni w robieniu zakupów w sklepie spożywczym, uczą się rozmawiać wykorzystując obrazek i słowo. Tradycją jest odwiedzanie pobliskich sklepów, piekarni, straganu z warzywami oraz podróże komunikacją miejską.