Świąteczne spotkanie

02-01-2014

W ostatni piątek przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy w Przystanku Przedszkolak wspólne świąteczne spotkanie – razem z Przedszkolakami, ich rodzicami i nauczycielami wspominaliśmy ubiegły rok i zastanawialiśmy się jaki będzie ten nadchodzący 2014.

Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej od projekcji filmu, w którym główne role odegrały nasze Przedszkolaki – rodzice ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy, wszyscy dumni, jakie postępy w przeciągu minionego roku zrobiły ich dzieci. Później było wspólne robienie bombek przy użyciu brokatu, cekinów i kolorowych piórek oraz świątecznych makaronowych łańcuchów, które zawisły na przedszkolnej choince. Zaangażowanie rodziców w robienie prac było ogromne, dlatego tym piękniejszy był moment kulminacyjny, kiedy w ciemnej sali choinka rozbłysła światełkami. Większość dzieci stała obok jak zaczarowana i wpatrywała się w błyszczące ozdoby. Na koniec przyszedł czas na świąteczne życzenia i pamiątkowe zdjęcie pod choinką.