• »
  • »

"Szkoła dla Rodziców" w ramach Przystanku Rodzic - drugie spotkanie już w najbliższą sobotę 18 października

13-10-2014

W najbliższą sobotę 18.10.2014 o godzinie 10:00 po raz drugi spotka się grupa warsztatowa „Szkoły dla Rodziców”. Spotkanie „Od rozumienia do porozumienia – rozpoznanie potrzeb dorosłych i dzieci” pomoże odpowiedzieć na pytania: "Czego chcę? Czego oczekuję? Czego potrzebuję?  Czy muszę spełniać wszystkie potrzeby mojego dziecka? Czy są one ważniejsze od moich?". Nauczymy się jak rozpoznawać i nazywać potrzeby własne i dzieci oraz jak godzić sprzeczne potrzeby członków rodziny.

Spotkanie poprowadzi mgr Magdalena Sabik oraz mgr Małgorzata Górecka, które od lat prowadzą warsztaty dla rodziców a na co dzień pracują z dziećmi z trudnościami rozwojowymi i ich rodzinami.

Harmonogram „Szkoły dla Rodziców”:

• „Emocje w rodzinie dziecka z autyzmem” – odbyło się w sobotę 27.09.2014
  • „Od rozumienia do porozumienia – rozpoznawanie potrzeb dorosłych i dzieci” - sobota 18.10.2014, godz. 10:00
  • „Efektywny dialog – strategie dobrej komunikacji” -  sobota 15.11.2014, godz. 10:00

Wszystkie spotkania odbywają się w Przystanku Przedszkolak przy ul. Prądnickiej 10.

Szczegółowych informacji na temat spotkań udziela p. Katarzyna Moczulska.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.