• »
  • »

"Szkoła dla Rodziców" w ramach Przystanku Rodzic - pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę 27 września

23-09-2014

Pierwsze spotkanie – „Emocje w rodzinie dziecka z autyzmem” – będzie dotyczyć emocji w bliskich relacjach, które są istotnym elementem kontaktu, interakcji i komunikacji. Emocje te, czasem pozwalają na dobre porozumienie a czasem je utrudniają. Na tym spotkaniu dowiemy się, jak rozpoznawać emocje własne i najbliższych oraz co zrobić, gdy nie akceptujemy sposobu ich wyrażania. Porozmawiamy także o tym, jak pomóc rodzeństwu dziecka z autyzmem mówić o swoich odczuciach i jak sprawić, żeby z trudności i konfliktów wychodzić bez porażek.

Chęć uczestniczenia w warsztacie prosimy zgłosić mailowo (przystanek.rodzic@gmail.com) lub pod numerem telefonu 797-749-102.

Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc warsztatowych.

Szczegółowych informacji na temat spotkań udziela p. Katarzyna Moczulska.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.