Tydzień Dinozaurów

08-07-2015

Tydzień Dinozaurów obfitował w wiele atrakcji - wycieczka do Dinolandii w InwałtParku, prace plastyczne dinozaurów z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów oraz Wakacyjny Cykl Filmowy dostarczyły naszym Przedszkolakom wiele radości i okazji do zabawy.

W Dinolandii Przedszkolaki przeniosły się do prehistorycznego świata dinozaurów - duże wrażenie na wszystkich zrobiły ogromne postacie dinozaurów, skakanie na ogromnej trampolinie oraz pływanie po wodzie w zamkniętej kuli.

W ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego oglądaliśmy wszyscy bajki o dinozaurach i poznawaliśmy ich różne rodzaje.

Zwieńczeniem tygodnia było wykonanie prac plastycznych dinozaurów z użyciem makaronów, kaszy, płatków kukurydzianych i owsianych, które zawisły na przedszkolnych tablicach.