Tydzień- Nad morzem i w górach

21-06-2017

W Przystanku Przedszkolak rozpoczęliśmy ostatni przedwakacyjny tydzień. Skoro wakacje tuż, tuż to i w przedszkolu nie mogło zabraknąć wypoczynkowych tematów. W ubiegłym tygodniu nasi wychowankowie uczyli się o urokach spędzania wakacji i poznawali różne formy aktywności zarówno w górach, jak i nad morzem. Uczyli się też podstawowych zasad bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania. Ponadto dowiedzieli się jakie rzeczy należy zabrać w góry i nad morze. Zwyczajowo już nie mogło zabraknąć przepięknych prac plastycznych, którymi wypełnił się przedszkolny korytarz przedstawiających krajobraz górski, jak i morski.

Mamy nadzieję, że z taką wiedzą wakacyjny wypoczynek naszych wychowanków upłynie w bezpiecznej i przyjemnej atmosferze. A już we wrześniu, po zasłużonym wypoczynku nasi wychowankowie wypoczęci i pełni sił wrócą do przedszkola.