Walentynki w Przystanku

23-02-2017

Powrót naszych przedszkolaków z feryjnego lenistwa dla niektórych wychowanków mógł być trudny i wymagający. Jednakże na osłodę powrotu do przedszkolnej rzeczywistości nauczyciele już drugiego dnia zajęć edukacyjnych z okazji dnia św. Walentego przygotowali dla dzieci trzy atrakcje.

Dwie pierwsze związane były z „Walentynkowym pokazem filmowym”. Podczas, którego dzieci oglądały dwie bajki o tematyce walentynkowej. Jedną z nich był „Franklin i walentynki”, natomiast drugą „Smerfna walentynka”. Dodać należy, że zawsze wśród naszych wychowanków oglądanie bajek wywołuje wiele uśmiechu, na twarzy i radości, tym bardziej, że zdarza się niezwykle rzadko.

Trzecią atrakcją było wykonanie z wychowawcami walentynkowych kartek dla rodziców. Ich wręczenie rodzicom, kiedy przyszli odebrać swoje pociech z przedszkola wywołało wiele radości, uśmiechów jak również łez.

Kolejna okazja do wzruszeń z okazji święta św. Walentego już za rok.