• »
  • »

Warszaty dla Rodziców "Pomoce dydaktyczne na co dzień" - ostatnie spotkanie 29 kwietnia godz. 15:00

24-04-2015

Szanowni Rodzice,

Zapraszamy na ostatnie spotkanie warsztatowe z cyklu "Pomoce dydaktyczne na co dzień" pt. "Wszystko o nowych technologiach i aplikacjach".

Moduł 3:

Wszystko o nowych technologiach i aplikacjach.

Podczas spotkania zapoznamy się z wybranymi aplikacjami do nauki i zabawy na tablety i smartphony.

Prowadzący: Katarzyna Moczulska, Monika Studołka

Termin: środa 29.04.2015, godz. 15:00

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Przystanek Przedszkolak” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chęć uczestniczenia w spotkaniach prosimy potwierdzić mailowo (przystanek.rodzic@gmail.com), osobiście lub pod numerem telefonu 797-749-102.

Szczegółowych informacji na temat spotkań udziela p. Katarzyna Moczulska i p. Monika Studołka.

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc warsztatowych!