Warsztaty dla Rodziców "Postawa ciała" - sobota 21 marca godz. 10:00

02-03-2015

Zapraszamy na spotkania warsztatowe, stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego, jak wygląda prawidłowa postawa ciała, co wpływa na kontrolę postawy, oraz skąd się biorą jej nieprawidłowości.

Podczas warsztatów omówimy takie zagadnienia jak:

• Mechanizmy kontroli postawy
  • Czym jest napięcie mięśniowe?
  • Co tą są mechanizmy kompensacyjne i skąd się biorą?
  • Co mogę zrobić by pomóc dziecku zachowywać prawidłową postawę ciała?

Podczas warsztatów będzie też czas na zadawanie pytań. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie oraz rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Warsztaty odbędą się 21 marca (sobota) od godziny 10:00. Planujemy zrobić 2 bloki dwugodzinne z przerwą pomiędzy nimi.

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc warsztatowych! Chętnych prosimy zapisywanie się  na liście na tablicy informacyjnej w Przedszkolu.

Prowadzenie: mgr Ewa Polańska, mgr Barbara Jastrząb

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Przystanek Przedszkolak” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.