• »
  • »

Warsztaty "Pomoce do nauki i zabawy w domu" w ramach Przystanku Rodzic - ruszają już 14 stycznia!

07-01-2015

Od Nowego Roku zapraszamy na spotkania warsztatowe stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tworzeniu pomocy do nauki i zabawy w domu.

Harmonogram warsztatów:

Styczeń 2015

Moduł 1: Wszystko o planach i albumach aktywności (2 spotkania)

Marzec 2015

Moduł 2: Wszystko o pomocach do zabawy i nauki w domu (2 spotkania)

Kwiecień 2015

Moduł 3: Wszystko o nowych technologiach i aplikacjach (2 spotkania)

Maj 2015

Indywidualne konsultacje pt. „POMOCY z tą POMOCĄ”

Zapisy obowiązują na poszczególne moduły. Preferowana obecność na obu spotkaniach w module. Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc warsztatowych!

Moduł 1:

Wszystko o planach i albumach aktywności cz.1

Podczas spotkania zapoznamy się z podstawowymi informacjami na temat planowania. Omówimy różnice między planem, albumem aktywności a książką do komunikacji. Poznamy zasady tworzenia wsparcia wizualnego (od przedmiotu do obrazka).

Prowadzący: Karolina Sobierska, Monika Studołka

Termin: środa 14.01.2015, godz. 15:00

Wszystko o planach i albumach aktywności cz.2

Podczas spotkania będziemy tworzyć plany, albumy i schematy aktywności do użytku domowego.

Prowadzący: Katarzyna Moczulska, Monika Studołka

Termin: środa 28.01.2015, godz. 15:00

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Przystanek Przedszkolak” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chęć uczestniczenia w spotkaniu prosimy potwierdzić mailowo: przystanek.rodzic@gmail.com