Z życia przedszkolaków- Starszaki Czerwone

22-11-2016

Oto my – wesołe starszaki nie-rozrabiaki! Pilnie się uczymy i chętnie bawimy w naszym Przedszkolu, czekając na nowych kolegów i nowe koleżanki. Z radością i zapałem uczestniczymy w ćwiczeniach ruchowych – lubimy się huśtać i wspinać po drabinkach, a trampolina to dla nas chyba największa frajda!

Z chęcią gramy też w koszykówkę. Jesteśmy mistrzami w tej  rozgrywce ruchowej, celnie trafiając piłką do kosza! Pełni energii po wygibasach zasiadamy do wspólnych gier i zabaw. Interesują nas też zwierzątka. W czasie wolnym czytamy o nich książeczki i oglądamy je na obrazkach oraz bawimy się zwierzakami-figurkami. Do  naszych ulubionych postaci bajkowych należą AngryBirdsi Świnka Peppa, a niektórzy z nas  pasjonują się też śledzeniem przygód Kici-Koci.