Zakończenie wakacji w Przystanku

16-08-2021

Ostatni tydzień wakacyjnych atrakcji w Przystanku zakończył się aktywnie i kolorowo. Nasi nauczyciele zgodnie z tematyką ubiegłego tygodnia przygotowali dla dzieci mnóstwo ciekawych zajęć i aktywności. Na każdy dzień, począwszy od poniedziałku, przypadł inny kolor z palety barw. Poniedziałek otrzymał kolor czerwony, wtorek pomarańczowy, w środę dominował żółty, czwartek był zielony, a piątek zakończyliśmy na niebiesko. W ramach atrakcji przedszkolaki malowały puchnącymi farbami, tworzyły balonowe pszczółki, puszczały łódki na wodzie, bawiły się w zabawy badawcze, tworzyły niebieską ciecz nienewtonowską, a także relaksowały się w zielonej sali sensorycznej. Nie zabrakło również słodkiego akcentu - w ramach żółtej środy przedszkolaki własnoręcznie przygotowały galaretkę, która zaraz po zastygnięciu trafiła do łakomych brzuszków. To były udane wakacje, teraz czas przygotować się na kolejny, nie mniej pracowity rok szkolny. Widzimy się we wrześniu!  :-)