Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Andrzejki w Przystanku Przedszkolak

28-11-2022

Końcem listopada, świętowaliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki.

Dzięki czarom pani Oli i magii pana Kamila dzieci mogły poznać tajemnicze przepowiednie dotyczące przyszłości. Wróżby z kwiatów i cukierków przepowiedziały nam, kogo czeka rychłe małżeństwo i wielkie bogactwo, kto będzie prawdziwie wolny, a kto powinien uważać na swoich przyjaciół. Najbardziej zagadkowe okazały się wróżby z wosku, pozostawiały dużą swobodę interpretacyjną. Nasze przedszkolaki skosztowały też pysznych smakołyków, a potem udały się na szaloną zabawę taneczną.

Dzieci miały również okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia na tle specjalnie przygotowanej na tę okazję andrzejkowej ściance. Nie zabrakło naprawdę strasznych kostiumów i przebrań. Na korytarzach postrach budził Hrabia Dracula, grozę budziły duchy, czarownice i diabełki. W przedszkolu można było także spotkać prawdziwe księżniczki, czarne koty, wesołe biedronki, groźnych policjantów, hawajskie tancerki i uśmiechniętego renifera. Pomysłów i kreatywności naszym przedszkolakom nie brakuje.

Dziękujemy wszystkim za ten magiczny, wspólnie spędzony czas!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »