Pracuj z nami

Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR  Sp. z o.o. organ prowadzący Niepubliczne Przedszkole „Przystanek Przedszkolak” dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu poszukuje osób do pracy na stanowisku

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO

Do głównych zadań nauczyciela wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego należy:

Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych z dziećmi.

Tworzenie kompleksowych programów pedagogiczno - terapeutycznych.

Systematyczna ewaluacja celów terapii.

Prowadzenie i odpowiedzialność za realizację pracy pedagogicznej opartej na pełnej znajomości dziecka, jego środowiska rodzinnego, programu terapii nauczania i wychowania

Dostosowanie materiałów edukacyjnych do specyficznych potrzeb dziecka z autyzmem.

Współpraca ze specjalistami świadczącymi wykwalifikowaną pomoc psychologiczną, pedagogiczną, zdrowotną i inną.

Prowadzenie dokumentacji pedagogicznej i terapeutycznej dziecka oraz grupy wg ustalonych zasad.

Otaczanie indywidualną opieką każdego ze swoich wychowanków i utrzymywanie kontaktu z rodzicami swoich wychowanków w celu: poznania i ustalenia potrzeb rozwojowych dzieci, ustalenia form pracy oraz ujednolicenia oddziaływań terapeutycznych i wychowawczych.

Przygotowanie sali do zajęć: dbanie o jej wystrój, pomoce dydaktyczne, pomoce terapeutyczne oraz utrzymanie w sali ładu i porządku.

Zaangażowanie i uczestnictwo w spotkaniach zespołu.

Angażowanie  się w przygotowanie i czynne uczestniczenie w wydarzeniach specjalnych organizowanych przez Przystanek Przedszkolak.

Warunki formalne:

Minimum 1 rok doświadczenia pracy zawodowej z dziećmi z autyzmem poparte dokumentacją (np. referencje, umowa o wolontariat)

wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziane dodatkowe z zakresu oligofrenopedagogiki)

kursy i szkolenia z zakresu metod pracy z dziećmi/osobami z autyzmem.

Dodatkowo do tej pracy potrzebne będą:

gotowość do pracy w zespole

gotowość do systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji

gotowość do superwizji swojej pracy

umiejętność jasnej komunikacji (zarówno słuchania jak też wyrażania się)

umiejętność skutecznej obsługi komputera w środowisku Windows

Oferujemy umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać cv oraz list motywacyjny z nazwiskiem kandydata.

Rozpatrywane będą tylko oferty osób posiadających wymagania kwalifikacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"