Czas na przedszkole!

18-09-2017

Po wakacjach wracamy z nową energią do działania! Choć są wśród nas tacy, którzy lubią długo spać, to na jakiś czas będą musieli zapomnieć o przesypianiu godziny 9:00. Niektóre nasze Przedszkolaki uciekły już do szkoły, inne poznają kolegów z nowych grup, a dla kilku z nich są to pierwsze dni w przedszkolu i jeszcze niezbyt chętnie rozstają się z mamą pod drzwiami. Nasze kolorowe sale pomalowane i odświeżone każdego dnia wyczekują swoich ulubieńców.

Codziennie nasze przedszkolne pomieszczenia wypełniają się nowymi sprzętami i zabawkami, które w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej zakupiło nasze przedszkole. Jesteśmy pewni, że wszystko spodoba się naszym Przedszkolakom.

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na początek nowego roku w przedszkolu - my jesteśmySmile!