02-06-2021

Z okazji 1 czerwca Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na codzień zwierzęta - m.in. słonie, żyrafy, hipopotamy, wielobarwne papugi, małpki, pingwiny, ale także króla wszystkich zwierząt - ogromnego lwa. Dużo emocji wzbudziło Mini- Zoo w którym można było dotknąć i nakarmić zwierzęta. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w Ogrodzie dostarczył Przedszkolakom wiele radości, był również czasem wyciszenia i relaksu wśród natury. Pełne wrażeń dzieci wróciły całe i zdrowe do przedszkola.

W dniu dzisiejszym na dzieci czekała kolejna atrakca - kolorowy, dmuchany zamek. Przez cały dzień nasi wychowankowie bawili się w murach zamku, skacząc i zjeżdżając na zjedżalni. To był aktywny i pełen wrażeń tydzień.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć znajdujących się w galerii.

Galeria zdjęć: Dzień Dziecka