Dzień Rodziny

21-06-2021

W zeszłym tygodniu w Przystanku obchodziliśmy Dzień Rodziny. Z tej okazji na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Świętowanie rozpoczęliśmy w środę malowaniem twarzy; spośród różnych postaci superbohaterów i zwierząt w wyborach dzieci dominował wizerunek groźnego pirata i uroczego kotka. Następnie Pani Alicja pokazała przedszkolakom jak skręcając balony można stworzyć wymarzone kształty. Każde dziecko otrzymało oryginalnego balona w wybranym przez siebie kształcie i kolorze.

Czwartek przyniósł do Przedszkola kolejne atrakcje. Odbył się spacer do pobliskiego parku, w którym zorganizowano specjalne stanowiska do puszczania baniek mydlanych. Po zabawie na świeżym powietrzu udaliśmy się do przedszkola, gdzie czekał Pan Janek, żeby porwać wszystkich do tańca. To był niezwykle aktywny i wesoły tydzień.

Galeria zdjęć: Dzień Rodziny