Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Rodziny

23-06-2022

W dzisiejszym dniu z okazji Dnia Mamy i Taty mieliśmy zaszczyt witać w naszym przedszkolu wspaniałych i ważnych Gości – Rodziców naszych Przedszkolaków

Na początku każda grupa wspólnie obejrzała nagranie ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję wystąpieniami Dzieci. Był również czas na wspólnie śpiewanie, tańce i prace plastyczne.

Po wielu atrakcjach, przyszedł czas na kolejne. Najwięcej radości i wzruszeń przyniosły przygotowane przez dzieci upominki. Każdy z Rodziców dostał spersonalizowany i własnoręcznie zrobiony kubek, który codziennie będzie cieszył przy porannej kawie.

Wszystkim Rodzicom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i osobistych oraz radości ze swoich pociech. Niech będą one dla Was zawsze powodem do dumy.

 

"Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie."

Richard Paul Evans

Galeria zdjęć: Dzień Rodziny 2

1dz
2dz
3dz
4dz
5dz

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »