Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Kolorowe zajęcia w Przystanku Przedszkolak

21-10-2022

Mimo chłodu i szarych poranków, w Przystanku nie dajemy się jesiennej aurze za oknem! Na zajęciach sensorycznych chłoniemy wszystkimi zmysłami każdą z barw tęczy, podczas Arteterapii wyrażamy swoją ekspresję w najbardziej autentyczny ze wszystkich możliwych sposobów, a w trakcie Sensoplastyki dzieją się prawdziwe czary. Nasi milusińscy, którzy jeszcze niedawno nie chcieli chodzić po plaży, a o zdjęciu butów nie było mowy, teraz malują swoje stopy farbami i boso biegają po dywanie z mąki. Dla nas to małe kroczki lecz wielkie kroki dla naszych podopiecznych.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »