KONKURS ,,Każdy śpiewać może

19-01-2022

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. ,,Każdy śpiewać może". Konkurs skierowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak" w Krakowie wraz z rodzinami. W konkursie można brać udział indywidualnie lub grupowo. Uczestnicy mają za zadanie nagrać własne wykonanie dowolnie wybranej piosenki (radiowe hity, dziecięce piosenki, religijne piosenki/ kolędy) w formie krótkiego filmiku lub nagrania mp3.

Prace konkursowe należy przesłać drogą mailową na adres: biuro@przystanek-przedszkolak.pl do 02.02.2022 r. wraz z uzupełnioną zgodą na przetwarzanie danych odobowych (załącznik nr 1 do Regulaminu).

Ogłoszenie wyników nastąpi 04.04.2022 r. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy, a dla laureatów nagrody rzeczowe.

Szczegółowy informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania: