Konkurs „Kto ty jesteś? – Polak mały”

04-11-2019

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Kto ty jesteś? – Polak mały” organizowanym w ramach Dnia Niepodległości przez nasze Przedszkole. Konkurs adresowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak’’ w Krakowie wraz z rodzinami. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu (preferowany format A4). Głównym założeniem konkursu jest przedstawienie przez każde dziecko siebie oraz dodanie do tego wizerunku symboli przynależności do swojego narodu – Polski, co ma na celu kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej.

Plakaty należy składać do 08.11.2019 r. wychowawcom poszczególnych grup. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla laureatów.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym na tablicy informacyjnej przedszkola.