22-11-2021

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. ,, Świąteczna kartka". Konkurs skierowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak" w Krakowie wraz z rodzinami. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie kartki świątecznej. Głównym założeniem konkursu jest rozbudzanie u dzieci wrażliwości estetycznej, inwencji twórczej i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, a także utrwalanie wiedzy dotyczącej zwyczajów bożonarodzeniowych.

Prace należy składać do 3.12.2021 r. wychowawcom poszczególnych grup.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.12.2021 r.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a dla laureatów nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu - do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania: