Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Mali Artyści

17-08-2020

Tematem przewodnim ostatniego tygodnia w naszym Przedszkolu było rozwijanie kreatywności i twórczości. Przedszkolaki codziennie uczestniczyły w specjalnie przygotowanych zajęciach plastycznych, podczas których wykorzystując różne techniki realizowały wspaniałe pomysły artystyczne.

W trakcie zajęć dzieci własnoręcznie wykonały proste, ale jednocześnie kreatywne zabawki – smoka wawelskiego ziejącego ogniem oraz papierowego dinozaura. Stworzyły naturalną, całkowicie jadalną ciastolinę wykorzystując do tego autorską recepturę, a także mini akwarium zamknięte w słoiku. Zorganizowały również przedszkolną pocztę, dzięki której wysłały do swoich kolegów i koleżanek z innych grup własnoręcznie przygotowane pocztówki z wakacji. Dla Przedszkolaków był to bardzo pracowity, pełen twórczej zabawy, miło spędzony czas.

Galeria zdjęć: Mali Artyści

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »