15-09-2021

Już od kilku lat, 15 wrzeÅ›nia obchodzony jest MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki. PowstaÅ‚ on dziÄ™ki amerykaÅ„skiemu pisarzowi Peterowi H. Reyoldsowi, który w 2003 roku wydaÅ‚ książeczkÄ™ dla dzieci pod tytuÅ‚em ,,The Dot". StaÅ‚a siÄ™ ona inspiracjÄ… dla wielu nauczycieli i rodziców, w wyniku czego od 2008 r. w przedszkolach i szkoÅ‚ach Å›wiÄ™tuje siÄ™ DzieÅ„ Kropki.

Jest to Å›wiÄ™to kreatywnoÅ›ci, pomysÅ‚owoÅ›ci i zabawy. Wychowankowie, uczniowie i nauczycirele na caÅ‚ym Å›wiecie, organizujÄ… tego dnia wiele dziaÅ‚aÅ„, które pomagajÄ… dzieciom odkryć talenty, poznać lepiej siebie oraz rozbudzić wyobraźniÄ™.

W Przystanku Przedszkolak również obchodzimy DzieÅ„ Kropki, zobaczcie sami jak nasi wychowankowie spÄ™dzili dzisiejszy dzieÅ„.

AkceptujÄ™, zamknij komunikat »