Piknik Rodzinny w Przystanku Przedszkolak

28-06-2016

W przedostatnią sobotę czerwca w podkrakowskiej wsi Pobiednik Mały odbył się wielki przystankowy piknik dla Przedszkolaków, Uczniów i ich Rodzin. Świętowaliśmy wtedy również 5-lecie istnienia naszego Przedszkola, dlatego nie zabrakło także specjalnych gości. Pogoda nam dopisała i zabawie nie było końca.

W programie były pokaz baniek mydlanych i balonów, zajęcia taneczne prowadzone przez naszego ulubionego pana Janka oraz zawody sportowe w tym mecz piłki nożnej między rodzicami a terapeutami. Na zakończenie odbyła się gra terenowa i pokaz filmów z ostatnich pięciu lat.

Specjalnymi goścmi byli strażacy, którzy przyjechali prawdziwym wozem strażackim, do którego każdy mógł wsiąść i poczuć się jak strażak. Ogromną atrakcją był dmuchany zamek i zjeżdżalnia, na których zabawie nie było końca.

Podczas całego pikniku dostępny był dla wszystkich grill oraz stoisko z wypiekami rodziców i terapeutów. Na korytarzach budynku wisiały prace i zdjęciach obecnych i byłych Przedszkolaków z ostatnich pięciu lat.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za kolejne pięć lat!