Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Powitanie Wiosny

23-03-2021

W poniedziałek nasze Przedszkolaki radośnie świętowały od dawna wyczekiwany Pierwszy Dzień Wiosny.

Z okazji Powitania Wiosny wszystkie dzieci ochoczo zabrały się do wspólnej pracy i zabawy. Każda z grup podczas zajęć plastycznych wspólnymi siłami przygotowała kukiełkę - Panią Wiosnę, która od teraz towarzyszy Przedszkolakom jako oznaka nowej, radosnej pory roku.Następnie dzieci podjęły prawdziwe wyzwanie i na chwilę zmieniły się w małych ogrodników! Z pomocą nauczycieli zasadziły wiosennego kwiatka bratka. Kwiatek ten stał się nowym podopiecznym każdej grupy, ozdabiając przedszkolne sale i wprowadzając do nich radosny, wiosenny klimat. Jest to jednak bardzo wymagający towarzysz - wymaga regularnego podlewania, co od teraz stanie się stałym obowiązkiem naszych Przedszkolaków. WinkNa koniec dzieci uczuciły ten radosny dzień zajęciami muzycznymi. Głośno śpiewając i tańcząc, witały Panią Wiosnę w naszych przedszkolnych progach.

Mamy nadzieję, że po tak hucznym powitaniu, Pani Wiosna zostanie z nami na długo i odwdzięczy się za miłe przyjęcie zsyłając nam ciepłą i słoneczną, prawdziwie wiosenną pogodę Smile

Galeria zdjęć: Powitanie Wiosny

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »