Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

11-12-2020

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. "Najpiękniejsze święta". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w formie ozdoby choinkowej lub kartki świątecznej.

W murach naszego przedszkola na dobre zagościł duch zbliżających się świąt. Wszystko dzięki naszym zdolnym wychowankom, którzy kolejny raz zaskoczyli nas swoimi plastycznymi talentami. Otrzymaliśmy liczne prace konkursowe, które zachwyciły nas niezwykłą kreatywnością w doborze materiałów oraz różnorodnością pomysłów na przedstawienie tematyki świątecznej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdolności plastycznych!

Po długotrwałych obradach, spośród wielu utalentowanych uczestników konkursu, jury wyłoniło następujących laureatów:

kategoria kartka świąteczna:

Miejsce I  - Kuba z grupy pomarańczowej

Miejsce II - Florian z grupy zielonej

Miejsce III - Max z grupy fioletowej

Szczególne wyróżnienie: Maria z grupy niebieskiej

Wyróżnienia: Michał z grupy turkusowej, Andreas z grupy złotej

kategoria ozdoba świąteczna:

Miejsce I  - Zosia z grupy żółtej

Miejsce II - Tymon z grupy różowej

Miejsce III - Mikołaj z grupy złotej

Wyróżnienia: Szymon z grupy niebieskiej, Dominik z grupy czerwonej, Michał z grupy srebrnej

Zwycięzcom gratulujemy!

Na laureatów czekają nagrody, a dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane zostały pamiątkowe dyplomy.

Przedszkolakom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a rodzicom Małych Artystów za wsparcie i zaangażowanie we wspólną naukę i zabawę.

Galeria zdjęć: Najpiękniejsze święta