Tydzień SENSORYCZNY

11-07-2016

Drugi tydzień wakacji był tygodniem sensorycznym. Udało nam się zwiedzić kilka ciekawych miejsc, posmakować wielu rzeczy i przeżyć niezapomniane emocje w Sali Doświadczania Świata. Każdy odnalazł coś dla siebie.

W Sali Doświadczania Świata nasze Przedszkolaki z radością spędzały czas w basenie wypełnionym kulkami, chodziły po specjalnej muzycznej ścieżce oraz miały okazję do zabawy głosem przy użyciu specjalnego mikrofonu.

Środowe wyjście do ulubionych kawiarni było nielada atrakcją. Każdy z Przedszkolaków miał okazję do spróbowania swoich ulubionych przysmaków - dla niektórych były to wymarzone lody, dla innych owocowe soki i koktajle.

W jednej sal specjalnie na ten tydzień została przygotowana "Wyspa" - podczas zajęć można było poczuć się jak na wakacjach i doświadczać wrażeń wszystkimi zmysłami.

Piątkowa wycieczka do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowa dostarczyła wszystkim wielu wrażeń.