Warsztaty dla Rodziców!

26-02-2018

Od początku lutego w każdy poniedziałek w naszym przedszkolu odbywały się warsztaty dla Rodziców prowadzone przez p. Iwonę Nowak i p. Monikę Studołkę-Wydrę w całości finansowane z projektu z Unii Europejskiej. Na warsztatach rodzice mieli okazję zapoznać się z pomocami, które tworzymy w przedszkolu dla dzieci oraz pod okiem terapeutów samodzielnie stworzyć własne. Warsztaty były również okazją do tego, by o coś zapytać, rozwiać swoje wątpliwości oraz zainspirować się w tworzeniu własnych pomocy z materiałów, które każdy z nas może znaleźć u siebie w domu. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze, rodzice są chętni do działania i dzielą się z pozostałymi swoją wiedzą i pomysłami. Na poniedziałkowe warsztaty można się zapisywać bezpośrednio u organizatorek lub drogą elektroniczną na adres Przystanku Rodzic.

Serdecznie zapraszamy!