Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Wiosna, ach to Ty !

24-03-2023

21.03 w naszym przedszkolu odbył się bal z okazji nadejścia wiosny. Dzieci świętowały wkładając zielone stroje z elementami charakterystycznymi dla tej pory roku. Pierwszym punktem zabawy był poczęstunek, natomiast po zjedzeniu ulubionych smakołyków dzieci rozpoczęły zabawy taneczne. Na koniec wszyscy zmęczeni przenieśli się na korytarz, gdzie wygodnie zasiedli, by wspólnie obejrzeć bajkę o tematyce wiosennej. Atmosfera przypominała tę w prawdziwym kinie.

Wygląda na to, że powitanie przygotowane przez dzieci odniosło pozytywny skutek, bo wiosna rozgościła się na dobre. Coraz cieplejsze dni zachęcają do długich spacerów, podczas których przedszkolaki z radością odnajdują kolejne wyłaniające się pąki na drzewach oraz kwiaty. Na niektórych parapetach została już zasiana rzeżucha, coraz częściej odwiedzane są także place zabaw.

Liczymy, że najbliższy czas będzie obfitował w wycieczki, wyjścia i same przyjemne dla dzieci aktywności.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »