Wycieczkowy tydzień

15-12-2022

PrzedÅ›wiÄ…tecznÄ… gorÄ…czkÄ™ rozpoczÄ™liÅ›my w naszym przedszkolu od… wycieczek!

Dzielne przedszkolaki, opatulone w czapki, szaliki, rÄ™kawiczki i puchowe kombinezony, wyruszyÅ‚y na podbój Krakowa. Część grup wybraÅ‚a siÄ™ do kina „Agrafka” na bajkÄ™ „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”, która wszystkich wprawiÅ‚a w prawdziwie Å›wiÄ…teczny nastrój. Niektóre grupy wybraÅ‚y siÄ™ na jarmark Å›wiÄ…teczny, podziwiać ogromnÄ… choinkÄ™ oraz oglÄ…dać szopki bożonarodzeniowe. NajmÅ‚odsi wybierajÄ… siÄ™ do  „Kinderplanety”, gdzie zapoznajÄ… siÄ™ ze wszystkimi zakamarkami basenów z kulkami, pokonajÄ… najbardziej krÄ™te zjeżdżalnie i bÄ™dÄ… próbowaÅ‚y pobić rekord najwyższego skoku na trampolinie. A na tym nie koniec atrakcji – w przyszÅ‚ym tygodniu starszaki oraz Å›redniaki wybiorÄ… siÄ™ do „Gokidz”, a mÅ‚odsze grupy do centrum zabaw „Akukuu”. W miÄ™dzyczasie nie brakuje radosnych zabaw w biaÅ‚ym, Å›nieżnym puchu.

W Przystanku Przedszkolak nuda na pewno nam nie grozi!

AkceptujÄ™, zamknij komunikat »